دخترها اطمینان خاطر میخوان! برای همین ردت می کنند!

علت این که خیلی از پسرهای صاف و صادق نمی تونند راحت ازدواج کنند میدونید چیه؟!
این که این ها واقعیت را میگن. میگه که: "ببین! من الآن از نظر مادی به خانواده ام وابسته ام. البته خدا بزرگه و من با تمام وجود تلاشمو می کنم ولی خب زندگی بالا و پایین داره. میتونی همراه من باشی؟! قول میدم کنارت باشم و با هم زندگیمونو بسازیم." یعنی پسر میاد و شرایط خودشو صادقانه بیان می کنه و دخترها هم که اکثراً احساساتی هستند. ترس وجودشونو میگیره و به خاطر این به ظاهر ناپایدار بودن وضعیت زندگی پسر، جواب منفی بهش میدهند.

همینجاست که به خدا گمان بد می بریم. همینجاست که ایمان و اخلاق خواستگار را نادیده می گیریم و ردش می کنیم و همین رفتارهاست که فساد را در جامعه گسترش داده است. این حرف من نیست. حرف پیامبر (ص) است.
برای همینه که این جمله خیلی مصداق پیدا کرده:

"این روزا برای تنها شدن کافیه صادق باشی!"

برای این که اعتماد به خدا و کمک هاش نداریم و این صداقت طرف مقابل برامون در مقابل مادیات خیلی کم ارزش تره. خواهشاً نگید "نه"!!! یکم چشماتونو باز کنید ببنید دارید چطوری عمل می کنید.

/ 1 نظر / 20 بازدید
امیده:)

حالا اگه قضیه برعکس شد چی؟ینی از نظر دختره این مسائل مالی و مدرک و ... چیز خاصی نباشن و توکلش ب خدا بی اندازه ولی آقا پسران محترم رو باید دلداری بده ک ای بابا پس کو توکلتون؟ چی ؟ :)) اینجور چیزی رو دارم ب عینه می بینم..از هر دوطرف هست..