چقدر خوشگلی ولی ...

خیلی از خانم ها با ظاهر خودشون دارند کاری می کنند که مردها جذبشون بشند، ولی در اصل، کاری که دارند می کنند، ارضای بصری مردهاست، و همون طور که گفتم این باعث میشه که بعضی از مردها، بدون این که لیاقت داشته باشند، از ظاهر شما خانم ها استفاده بکنند؛ بدون این که حتی خود شما خانم ها متوجه باشید.
می دونید!، شما خانم ها حتی نمی تونید تصورشو هم بکنید که با این کارتون دارید چه ظلمی در حق خودتون می کنید و چقدر راحت دارید به کسایی که اصلاً لیاقت شما رو ندارند، دارید لذت و کیف میدید؛ البته یه کار دیگه هم دارید می کنید که اون خیلی بدتره، و اونم اینه که دارید با این کارهاتون، دل جوونایی که می خواند گناه نکنند و از ظاهر زیبای شما سوء استفاده نکنند رو خون می کنید.
می دونید، هیچ وقت یه پسر نجیب و دل پاک، حاضر نیست برای لذت لحظه ای و گذرا، خودشو و افکارشو درگیر یک نگاه بکنه و دیدگاهشم اینه که چون با این نگاه و لذت لحظه ای امکان داره به گناه بیافتیم، آرامش خودمونو می گیریم و در آینده نمی تونیم از همسرمون اون طوری که باید و شاید لذت ببریم و حق محبت کردنو نسبت بهش ادا کنیم.
مگه غیر از اینه که همه ی دخترا دنبال یه پسری هستند که فقط به یه نفر فکر کنه و اونم همسرشون باشه و نه هیچ کس دیگه ای؟!!!
درسته که با این نوع پوشش های رنگارنگ و جذاب باعث زیباتر و توجه بیشتر اطرافیان میشه ولی به چه قیمتی؟!!!
حتی مردهای هرزه و چشم چرونم وقتی می خواند ازدواج کنند دنبال دختر نجیب می گردند. می دونید به چی فکر می کنند؟!!!
میگند: " این دختری که به این راحتی زیبایی هاش رو در اختیار بقیه می ذاره و افراد رو جذب خودش می کنه، بعید نیست که ..."
البته این عمومیت نداره ها!!!
خیلی از خانم ها هستند که اصلاً چنین فکرایی نمی کنند و قصد خاصی ندارند ولی خوب، این برخورد و این پوشش، همین برداشت ها رو هم به دنبال داره.
رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون.
از کوزه همان برون تراود که در اوست.
بخدا که ائمه درست می گفتند که تمام بدن زن عورته!
ولی این برای شما که زن هستید و احساس خاصی نسبت به همدیگه ندارید، فکر نمی کنم قابل درک باشه.
بعضی از خانم ها هم فکرشون اینه که اگه به خودمون نرسیم، که پسرا جذبمون نمیشند و کسی از ما خوشش نمیاد!، چه برسه به این که بخواد با ما ازدواج بکنه.
جواب منم اینه که: همون خدایی که شما رو آفریده، خودشم روزی شما رو می رسونه. البته شما هم نباید روزی خدا رو بی دلیل و از روی احساسات و بدون دلیل قانع کننده رد کنید. (منظورم خواستگاراتونه)
از یه طرفم یکم رک باشید! به مامان باباتون بگید: "الآن دیگه وقت ازدواج منه، به افراد باایمان و مطمئن بسپارید اگه پسر خوب سراغ دارند، خانواده ها رو بهم معرفی کنند." اگرم نمی تونید به پدر و مادرتون بگید، برید به فردی معتمد و باایمان بگید.
خجالتو بذارید کنار. حیا در کارهای درست و صحیح حیای جاهلان است.
ببینم! این روشی که من می گم بهتره یا این که خودتونو در معرض دید همه بذارید و بذارید مفت لذت ببرند، از شما سوء استفاده بکنند و بعدشم برند سراغ یکی دیگه و سر شما بی کلاه بمونه؟! این کاری که من گفتم گناهه یا این که دل جوونای مردمو بلرزونید؟!
دیگه تصمیم با خودتون.
منی که یه پسرم دارم اینا رو بهتون میگم. می خواید باورد کنید می خواید نکنید.
اونایی که می خواند از شما سوء استفاده بکنند و لذت ببرند، بلدند چطوری با حرفها و رفتارهاشون احساسات شما رو به بازی بگیرند؛ بعدشم عین یه کفش کهنه بندازندتون اون طرف و برند سراغ یکی دیگه.
اگه باور ندارید و میگید: "این دوست من با بقیه فرق می کنه!" برید یه سری توی دادگاه های خانواده بزنید.
اصلاً این ذات زنه که خواسته بشه!، اینقدر ارزون خودتون در اختیار ناکسان قرار ندید!
تمام لذت یک زندگی واقعی و بر پایه ی محبت با درک متقابل و تفاهم در موارد اصلی (که در خصوصیات همسر شایسته نام برده شد،) وجود داره، نه چیزای سطحی و پیش پا افتاده.
ببخشید اینقدر رک میگم ولی شما خانم ها به علت خصوصیات وجودیتون و فرهنگی که توی جامعه ما حاکم هست، با بالا رفتن سنتون نمی تونید خیلی راحت ازدواج کنید یا ازدواج مجدد داشته باشید. اینجا خارج نیست! هرکاری هم که بکنیم بازم فرهنگ و اعتقادات ما در تصمیمات ما مؤثره! حتی اگه بی قیدترین افراد باشند. بخدا قصد تهدید کردن یا مسخره کردن ندارم، فقط می خوام واقعیت ها رو بازگو کنم تا یکم بیشتر به کارهایی که می کنیم فکر کنیم. در رفتار و نوع پوششمون تجدید نظر کنیم. درسته که پیدا کردن همسر مناسب سخته ولی بخدا با روشهایی که گفتم اگه یکم زحمت بکشید و در مورد ظاهرتونم دستورایی که خدا داده رو رعایت کنید، خیلی راحت تر و بهتر به نتیجه می رسید. درسته که یکم مشکله ولی نتیجش هم مثمر ثمر هست و هم موفقیت آمیز.
به امید خدا
                                 با خدا باشو پادشاهی کن
بی خدا باشو هرچه خواهی کن                        
به قول آقای پناهیان: "تموم دستورات اسلام برای اینه که آدم بیشتر لذت ببره"؛ وقتی ما خیلی راحت این زیبایی ها رو در اختیار اطرافیان می ذاریم، دیگه قدر و ارزشش رو نمی دونند و به راحتی ازش سوء استفاده می کنند و اون لذتی که باید از همسرشون ببرند رو نمی برند و در نتیجه میرند سراغ یکی دیگه بلکه شاید ارضاء بشند.
نمیشه اسم اینو نامردی و بی انصافی مردها گذاشت، باید بذارید پای حساب کمال طلبی افراد. بعدشم وقتی خود شما خانم ها با این پوشش ها و رفتارها دارید مردها را جذب خودتون می کنید، چه انتظاری از مردهایی که با چشم ارضاء می شوند دارید؟
یکم چشماتونو باز کنید.

/ 1 نظر / 69 بازدید
پیام علنی نشود

ببخشید ولی من اینو بیشتر تقصیر آقایون میدونم خود من خیلی از خواستگارام خواستند که من بی حجاب بشم یا حتی بعضیها زنگ زدند و گفتند ما دختر امروزی میخواهیم و منظورشونم همین بیحجابی و تهعد نداشتن به حجاب بوده و خوب متاسفانه خیلیها حاضر نیستند این فرصتها را از دست بدهند پس حجابشون را معامله میکنند. بهتون قول میدم اگر از خانومهای بدحجاب علت بیحجابیشون را بپرسید بیشتری میگن شوهرم اینو خواسته یا خوب میخوام ازدواج کنم و جوونا اینطوری میخوان این نظر را بصورت خصوصی برای مدیر میفرستم خواهشا علنیش نکنید بد آموزی داره البته واقعیته ولی خوب علنی نشه بهتره چون ممکنه بعضی از خانومای با حجاب افسرده بشوند ممنون